İnegöl Koltuk Yıkama

Bursa İnegöl koltuk yıkama firması olarak bölgedeki en yüksek püskürtme ve vakumlama potansiyeline sahip makinalar ve size ve çevrenize zarar vermeyen deterjanlar yardımı ile koltuklarınızın yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bursa İnegöl koltuk yıkama firması olarak bölgedeki en yüksek püskürtme ve vakumlama potansiyeline sahip makinalar ve size ve çevrenize zarar vermeyen deterjanlar yardımı ile koltuklarınızın yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bursa İnegöl Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda biriken kirler, akarlar, mikrop ve bakteriler kötü görüntü ve kokulara sebep olabileceği gibi siz ve sevdiklerinizin sağlığı için tehdit unsuru oluşturabilir. Bursa İnegöl koltuk yıkama firması olarak bu yaşanan olumsuzluklardan kurtulmanız çok daha kolay ve pratik. Koltuklarınıza ortalama 1 saat süreyi bulan koltuk temizleme işlemleriniz 5 aşamalı bir işleme tabii tutulur.

İlk olarak kuru süpürme işlemi gerçekleştirilir ki koltuklarınızda biriken gözle görünür kirler temizlensin.

Daha sonra lekelenmeler varsa ( lekenin ne olduğu hiç önemli değil) özel leke temizliği işlemi yapılır.

3. Aşamada Bursa İnegöl Koltuk yıkama firması tarafından özel olarak hazırlanmış olan antibakteriyel, doğal ve bitkisel koltuk yıkama şampuanlarımız ile koltuklarınıza ıslak uygulama yapılır.

4. Aşamada iki kademeli koltuk yıkama fırçası ile koltuklar tamamen fırçalanır.

Son olarak üç kademeli vakumlama cihazımız ile kirli sulardan tamamen arındırarak koltuklarınıza ilk günkü temizlik ve ferahlığı sağlıyoruz.

bursa-inegol-koltuk-yikama

 Bursa İnegöl koltuk yıkama firması olarak bölgedeki en yüksek püskürtme ve vakumlama potansiyeline sahip makinalar ve size ve çevrenize zarar vermeyen deterjanlar yardımı ile koltuklarınızın yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 Bazı makinaların yaptığı yıkama sonrasında koltukların içine işlemiş olan kir ve pislikler tekrar kusma yapabilir. Bunun engellenebilmesi ancak ve ancak vakum gücü kuvvetli olan makinalar ile sağlanır. Bursa İnegöl koltuk yıkama ekipleri olarak maksimum 45-60 dakika gibi kısa süreler içerisinde tam bir oturma grubu yıkamasını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Bursa İnegöl halı yıkama yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bursa İnegöl En İyi Koltuk Yıkama Firmaları

Bursa İnegöl koltuk yıkama firmaları arasında kararsız kaldıysanız ve güven duyabileceğiniz bir firmaya henüz ulaşamadıysanız Bursa İnegöl koltuk yıkama firmamızı web adresimizden ziyaret ederek yaptığımız işlere ve aldığımız yorumlara bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Koltuk yıkama hizmetinde özel yıkama seçenekleri, özel yıkama makinaları ve yalnızca bize özgü olan doğal kimyasallar ile el değmeden yıkama sürecini tamamlayarak sizlere teslim etmekteyiz.

bursa-inegol-en-iyi-koltuk-yikama-firmalari

İnegöl’de koltuk yıkama konusunda bilmediğiniz veya hiç duymadığınız firmalardan hizmet almak oldukça riskli bir durumdur. Koltuklarımız modern hayatla birlikte yaşam alanlarımızda tamamlayıcı parçalar olarak görevlerini üstlenmektedirler. Tam da bu noktadasağlığımızı veya görsel estetiğimizi rahatsız eden bakteri, leke ve mikroplardan kurtulmak büyük önem taşımaktadır. Buharlı ve sıcak su ile yıkama yöntemlerimiz sayesinde koltuklarınızın renk ve dokusuna hiçbir zarar vermeden leke ve bakterilerden arındırmak Bursa İnegöl halı yıkama firmaları arasındaki farkımızı ortaya koymaktadır.  Ayrıca Bursa Nilüfer halı yıkama fiyatları hakkındaki yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Bursa İnegöl Koltuk ve Kanepe Yıkama Aşamaları

Bursa İnegöl koltuk ve kanepe yıkama aşamaları sırasıyla şu şekilde izlenir;

İlk olarak bize telefon numaralarımız veya web sitemiz aracılığıyla ulaşarak randevunuzu oluşturursunuz

Randevu oluşturulan gün ve saate sadık kalarak gerekli ekip ve ekipmanlarımızla randevu saatinden hemen önce geliriz.

Öncelikle kuru süpürme işlemi yapılarak görünen toz ve kirlerden kurtulunur

Püskürtme yöntemi kullanılarak leke ve kire göre çeşitli deterjanlar püskürtme yöntemi yüzeye uygulanır

Makinanın fırçalama aparatı ile ile deterjan tüm yüzeye dağıtılır.

bursa-inegol-koltuk-ve-kanepe-yikama-asamalari

Son aşamada yüksek vakum gücüne sahip 3 aşamalı makinalarımızla durulama işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu da köpükle birlikte yumuşamış olan lekelerin yüksek emiş gücüyle daha kolay temizlenmesini sağlamaktadır. Tüm işlemlerin sonunda koltuk ve kanepelerinizin kumaş türüne göre 2 ila 5 saat arasında tamamen kurumuş olacaktır. Ayrıca İnegöl halı yıkama ile ilgili diğer yazımızı buradan okumanızı tavsiye ederiz.

Bursa İnegöl Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama konusunda bir çoğu firmadan önce gelen firmamız en uygun fiyat güvencesini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bursa İnegöl koltuk yıkama fiyatlarımız doğal solüsyonlar, son teknolojik güçlü yıkama ve vakumlamaya sahip makinalarımız ile koltuk ve kanepelerinizi ilk günkü parlaklık ve temizliğine ulaştırıyoruz ve tüm fiyatlarımızıa bunları dahil ediyoruz. Yıkamadan memnun kalmadığınız takdirde ikinci yıkamayı koşulsuz ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz ve koltuk yıkama firmamıza bu konuda güveniyoruz.

Koltuk yıkama konusunda her zaman leke çıkarma ve temiz yıkama garantisi vermesinin yanı sıra en uygun fiyat güvencesini de siz değerli müşterilerimize sunan Bursa İnegöl koltuk yıkama fiyatlarımızı görmeden farklı firmalardan teklif almayın. Alanında uzman kadrosu  ile uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunan ekiplerimiz evlerinizi kirletmeden koltuk ve kanepe temizliğinizi gerçekleştirmektedir.

Bursa İnegöl Koltuk Yıkama Telefon Numarası

Koltuklarınızı yıkama yaptırmaya karar vermeden önce Bursa İnegöl koltuk yıkama telefon numarası üzerinden firmamızı arayarak fiyat bilgilerimizi alabilir ve anlaştığınız takdirde randevunuzu oluşturabilirsiniz. 0535 562 57 64 ve 0546 625 82 71  numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizi de ziyaret ederek yaptığımız işler ve aldığımız yorumları inceleyebilir ve bize puan verebilirsiniz. 

 


  TIKLA ARA 444 2 846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz